Kim jesteśmy? Grupą znajomych którzy w wolnej chwili mają ochotę pobawić się programowaniem. Każdy z nas gdzieś pracuje, bliżej lub dalej związany z informatyką i programowaniem, a po pracy i wykonywaniu nudnych „firmowych” projektów staramy się robić coś dla przyjemności... Bo czy odkrywanie mechaniki gier, nawet tak prostych jak kulki, bilard, tetris nie jest fajne?

Wiemy że takich gier są w sieci setki, może nawet tysiące, darmowych i płatnych z bajeczną grafiką i prymitywnych... Ale graczy są miliony, może jakiś do nas trafi :) Szczególnie że staramy się pisać nasze gierki tak, żeby były przyjemne i ładnie wyglądały. I żeby można było się podzielić wynikami ze znajomymi. To ma odróżniać ten serwis od wielu innych. Chcemy żeby każdy mógł się u nas zalogować, potem pobrać na swój komputer dowolną grę, nawet „jednoosobową” stworzyć grono znajomych, między którymi będzie przesyłał swoje wyniki. Bo jaka to frajda być mistrzem tylko dla siebie? W końcu chodzi o zabawę....

Projekty są niekomercyjne, mogą nie działać zgodnie z założeniami (ciągle się uczymy i wyłapujemy nowe błędy) a gry piszemy w wolnych chwilach. Czasem posiedzimy nad kodem kilka dni, a potem pół roku lub rok nie zrobimy nic.

Warto tu czasem zaglądać, na głównej stronie można przeczytać o ewentualnych postępach. A każda gierka którą tu wrzucimy będzie miała historię zmian. Przynajmniej takie są założenia. Jak to wyjdzie w praniu – zobaczymy!